Grzegorz Szkutnik - Fotografia przyrodnicza i krajoznawcza

Z wykształcenia jestem przyrodnikiem i z zamiłowania do przyrody pasjonatem fotografii. Pochodzę z Lubelszczyzny i obecnie mieszkam w południowej części tego regionu oddając się w wolnych chwilach urokom Równiny Biłgorajskiej, Puszczy Solskiej i Roztocza. W poszukiwaniu dobrego światła, ciekawych tematów i kadrów nie stronię od fotograficznych wypraw w inne rejony południowo-wschodniej Polski. Głównym tematem moich prac jest krajobraz oraz elementy go tworzące.
 
Moje fotografie publikowane są w albumach, kalendarzach, czasopismach, folderach itp. Jestem autorem pięciu wystaw indywidualnych i współautorem wielu wystaw zbiorowych poświęconych polskiej przyrodzie, prezentowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Wielokrotnie pełniłem funkcję jurora konkursów fotograficznych organizowanych przez instytucje samorządowe, parki narodowe oraz stowarzyszenia twórcze.

Od 2005 roku należę do Związku Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP) i zrzeszony jestem w Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackim. W 2011 roku zostałem wyróżniony tytułem Fotografa Roku Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego ZPFP.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z zawartością mojej strony internetowej i odwiedzenia galerii fotografii. Prezentowane prace wykonane zostały na materiałach analogowych i cyfrowych. Od 2012 roku fotografuję wyłącznie za pomocą pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych.

All © Copyright 2006 - 2018 Grzegorz Szkutnik
Wszelkie prawa zastrzeżone|All rights reserved

Follow on Facebook